Kurumsal

Kongre ve organizasyon sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulduk. Sektöre ilk girişimizin bizlerde yaratığı coşku ve heyecan ile önce farklı olmanın bütün alternatiflerini değerlendirdik. Çünkü sıra dışı olmanın farklı olmaktan geçtiğini biliyorduk. Kuruluş olarak bütün gayretimiz ile sıra dışı olmanın tüm alternatiflerini araştırdık ve onu beğenilerin odağına yerleştirdik.

Önce bilinen standartları sağladık, ardından hizmet ve kalite anlayışımız ile detaylara yoğunlaştık, kalitenin bu detayların arkasında olduğunu, farkı da bu detayların yaratacağından emindik.Kuruluş Felsefemizi ihtiyaç ve beklentileri ön plana alan bir yaklaşım üzerine inşa ettik. Hizmeti, kalitenin vazgeçilmezliği ile taçlandırarak uzun bir yolculuğa çıktık. Her zaman seçici olduk ve her zaman farklı.

Başta Örnek alınıp müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, güven duyulan,yasalara uyan,kurumsal yerli ve yabancı iş ortaklarımızın tercih ettiği değerli bir marka olmaktır.

Uluslararası kalite standartlarından ve etik değerlerimizden ödün vermeden sektörde fark yaratabilmek ve yüksek kalite ile hizmet üreterek müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Müşterilerine Yenilikçi,dürüst,verimli,yaratıcı,anlayış ve hoş görü ile takım ruhu içinde başarıdır.

Yapılan Projeler

Yapılmış olan kongre ve organizasyonlarımız

3256

Kongreler

2585

Organizasyonlar


HİZMETLERİMİZ

Kongre Hizmetleri

Temel faaliyet alanlarımızın başında gelen kongre organizasyonlarına, kurumsal tecrübe ve birikimlerimizin sağladığı üstün avantajlarla başlar, üstlendiğimiz her organizasyonu profesyonelliğin doğal bir sonucu olan güven olgusu ve kalıcı memnuniyet ile sonuçlandırırız.Bu alandaki temel sermayemizi bilgi ve tecrübelerimiz oluştururken, kaliteli hizmet verme noktasındaki etik kurallarımız ise temel davranış biçimimizi oluşturur.Değeri kalitenin yarattığına inanırız. Bu nedenle organizasyon ve operasyonların her aşamasında en üst seviyede hizmet vermek başarıyı sürekli kılmada inandığımız vazgeçilmez ilkemizdir.

Toplantı Hizmetleri

Bir gündem üzerine görüşmek, birden çok kimsenin farklı beklentilerine cevap verebilmek ve kişilerin bir araya gelmesini sağlamak kolay olmasa gerek.Yeni trendleri takip eden, yaratıcı ekibi ile toplantılarınızı keyifli hale getiren BİSTKON TOPLANTI EKİBİ; hizmet kalitesini en üst düzeyde sunmaya devam ediyor.

Bayi ve Personel Toplantıları

Kurumsal Lansman ve Relansman Toplantıları

Dernek Yönetim Toplantıları

Basın Toplantıları

Etkinlik Hizmetleri

Kurumsal İletişim ve Sosyal Bilinirlik alanında profesyonel hizmetler sunan BİSTKON EVENT EKİBİ; mekan seçiminden, müzik, ses, ışık, catering hizmetleri ve daha bir çok alanda etkinlik ve organizasyon faaliyetlerini sürdürmektedir.

Açılış ve Temel Atma Törenleri

Davet ve Galalar

Tiyatral Oyun ve Gösteriler

Sanatçı ve Orkestralar

Konsept Hostesi vb. tüm hizmet, etkinlik ve organizasyonlar için bizimle iletişime geçebilir hizmet kalitemiz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Incentive Hizmetleri

Takım ruhunu oluşturmak, personel moral ve motivasyonunu sağlamak, ekibinizi ödüllendirmek amacı ile ister yurtiçi ister yurtdışında olsun Bistkon'nun Incentive ekibi olarak daima yanınızdayız.

Indoor ve Outdoor Eğitim organizasyonları

Yurtiçi ve Yurtdışı Teşvik Ödül ve Toplantı gezileri

Kurumsal Sosyal Sorumluluk aktiviteleri

Sportif organizasyonlar vb faaliyetlerde


FOTO GALERİ


İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

  • Caferağa Mah. Şifa Sok. No:10 Kadıköy/İSTANBUL
  • Kayhan Mah.Kayhan Cad.Kayhan Bıçakçılar Sitesi No:16 /BURSA
  • 0544 919 16 00
  • info@bistkon.com
Copyright © 2016 Bistkon. All rights reserved.