Kurumsal

Kongre ve organizasyon sektörüne hizmet vermek amacı ile kurulduk. Sektöre ilk girişimizin bizlerde yaratığı coşku ve heyecan ile önce farklı olmanın bütün alternatiflerini değerlendirdik. Çünkü sıra dışı olmanın farklı olmaktan geçtiğini biliyorduk. Kuruluş olarak bütün gayretimiz ile sıra dışı olmanın tüm alternatiflerini araştırdık ve onu beğenilerin odağına yerleştirdik.

Önce bilinen standartları sağladık, ardından hizmet ve kalite anlayışımız ile detaylara yoğunlaştık, kalitenin bu detayların arkasında olduğunu, farkı da bu detayların yaratacağından emindik.Kuruluş Felsefemizi ihtiyaç ve beklentileri ön plana alan bir yaklaşım üzerine inşa ettik. Hizmeti, kalitenin vazgeçilmezliği ile taçlandırarak uzun bir yolculuğa çıktık. Her zaman seçici olduk ve her zaman farklı.

Başta Örnek alınıp müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, güven duyulan,yasalara uyan,kurumsal yerli ve yabancı iş ortaklarımızın tercih ettiği değerli bir marka olmaktır.

Uluslararası kalite standartlarından ve etik değerlerimizden ödün vermeden sektörde fark yaratabilmek ve yüksek kalite ile hizmet üreterek müşteri memnuniyetini arttırmaktır.

Müşterilerine Yenilikçi,dürüst,verimli,yaratıcı,anlayış ve hoş görü ile takım ruhu içinde başarıdır.

Yapılan Projeler

Yapılmış olan kongre ve organizasyonlarımız

3256

Kongreler

2585

Organizasyonlar


HİZMETLERİMİZ

Düğün & Davet

Eşsiz, şık ve size özel bir davet için; sizi dinleyen, sizinle beraber hareket eden, isteklerinizi yaratıcı tasarımlar ile kusursuz etkinliklere dönüştüren, unutulmaz davetler tasarlıyoruz.

Davetiniz için tüm ihtiyaçlarınızı, tek bir şemsiye altında topluyor; tek elden, en deneyimli ekip ile etkinliğinizi yönetiyor; size para ve zaman konusunda tasarruf ettiriyoruz.

Kusursuz ve maksimum hizmet anlayışımız sayesinde; size düşen tüm endişelerinizi kenara bırakıp davetinizin tadını çıkarmanızdır.

Sünnet Düğünleri

Sünnet düğünleri ; bir erkek çocuğu için, hayatları boyunca unutmayacakları bir evre, özel bir zamandır.

Bu özel zamanın, hafızalardan silinmeyecek şekilde; dekore edilmesi, oturma düzeni (masa-sandalye), animatörler,palyaço, sosis baloncu, sihirbaz, tahta bacak ve jonglör, mehteran, semazen, kılıç kalkan ekipleri, şişme oyun parkurları, mekanik oyuncaklar, müzik, uçan balon, balon ve kumaş süsleme, patlamış mısır - popcorn, pamuk helva - pamuk şeker, Osmanlı macunu, şerbetçi - limonatacı, kağıt helva, horoz şekeri, elma şekeri, tatlı lokma gibi ikramlar ve yemek organizasyonu için tüm ekipman ve profesyonel kadro ile size hizmet vermekten mutluluk duyacağız.

Siz misafirlerinizle ilgilenirken çocuklar ise bu unutulmaz günün tadını çıkaracaklardır.

Açılış Organisazyonları

Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye çapında açılış organizasyonlarınız için geniş ekipman yelpazesi ve yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Açılış organizasyonlarında en önemli husus; protokolün ağırlanması, basın ve medya ilişkilerinin doğru bir şekilde yürütülmesidir.

Açılışınıza katılacak misafirleriniz için hazırlanacak oturma alanları, açılış yapılacak alanın kurumunuzu yansıtacak şekilde dekorasyonu, catering ve kokteyl hizmetleri de BİSTKON Organizasyon tarafından verilmektedir.

Bugüne kadar bir çok kamu ve özel kurumun açılış davetini yapmanın yanı sıra, sonrasında firmalar ve kurumlarla ile işbirliklerimiz devam etmektedir.

Piknik, Festival ve Şenlik Organizasyonları

Firma, dernek piknikleri, belediye ve üniversite şenlikleri veya festivallerde, misafirlerinizin hoş ve eğlenceli vakit geçirmeleri için, sizlere özel renkli ve yaratıcı organizasyonlarda birlikte hareket ediyor ve sizlere çözüm ortağı oluyoruz.

Pikniklerinizi ve şenliklerinizi daha eğlenceli bir hale dönüştürecek; şişme oyun parkları, oyun paketleri, ses sistemleri, DJ- canlı müzik grupları, palyaçolar, çeşitli çizgi film karakterleri, maskotlar, animatörler, karnaval yiyecekleri, fotoğraf ve anı köşeleri, profesyonel fotoğraf çekimleri ve video çekimleri, masa, sandalye, şemsiye, minder gibi ekipman kiralamaları gibi hizmetlerin yanı sıra; gün boyu sunucularımız, hem yetişkinlerin hem de çocukların eğlenmesi için piknik alanlarında sizlere eşlik edeceklerdir.

Ramazan Organizasyonları

Ramazan ayı boyunca iftarlarınızda; yemek organizasyonu, masa, sandalye, süsleme gibi hizmetlerin yanı sıra, iftar sonrası; semazen , ilahi gurupları, Karagöz - Hacivat, orta oyunu, meddah, kanto, sihirbaz, ateşbaz gibi gösterilerle iftarlarınızı renklendiriyor, ayrıca ses sistemi, sahne, backdrop ve ışıklandırma gibi ihtiyaçlarınızda da destek sağlıyoruz.

Kına Organizasyonları

Gelin hanımların, düğün öncesinde sevdikleri ile eğlendiği, kınaya özgü özel ritüellerin yapıldığı, duygulu anların yaşandığı kına geceleri, hazırlamış olduğumuz özel programlar ile hem sizin hem de misafirlerinizin güzel vakit geçireceği bir davet olacaktır. Özel tasarım kına kaftanları ve aksesuarları, kına koltuğu, kına organizasyonu (gelin çıkışı, geline kına yakılması, gelin hanımın arkadaşlarına kaftan giydirilmesi, kına hamamı, kına ekibinin gösterisi ) devamında eğlence için dansöz, müzisyenler, ses, sahne ve ışık sistemi kurulumu hizmetlerimizdendir. Kına davetinizi vereceğiniz mekanın sizi yansıtacak şekilde dekore edilmesi, kınanız için özel olarak tasarlanmış hediyelikleriniz, şeker ve anı köşelerinizin de hazırlanması sunduğumuz hizmetler arasındadır.

Doğum Günü Organizasyonları

Doğum günleriniz için vereceğiniz davetlerde, misafirlerinizin özel olarak dekore edilmiş mekanlarda ağırlanmasından, catering hizmetine; müzik seçimlerinden, animatörlere ve show gruplarına kadar her türlü eğlence ve hazırlıklarda BİSTKON Organizasyon ve ekibi sizin yanınızdadır.

Photobooth ve fast photo hizmetlerimiz ile de davetiniz de farklılık yaratabilirsiniz. Ayrıca, çocuklar için özel olarak düşünülmüş, zıpzıplar ve aktivite şişme oyun parkları da kiralayabileceğiniz hizmet gruplarımız arasındadır.

Fuar & Lansman Organizasyonları

Hedef kitlenizi etkilemek, var olan müşterileriniz ile ilişkilerinizi geliştirmek veya yeni müşteriler elde etmek için katılacağınız fuar çalışmalarınızda; ürününüzü ve firmanızı en iyi şekilde tanıtmak, teşhir etmek. Ayrıca ürün lansmanı ve tanıtımları için yapılacak olan aktiviteler in projelendirilip hayata geçirilmesi, konusunda da BİSTKON Organizasyon size çözüm ortağı olacaktır.

Kokteyl & Catering Organizasyonları

Açık havada, kapalı mekanda, işyerinizde, evinizde, açılışta, kapanışta, kutlarken, temel atarken, düğünde, cenazede veya herhangi bir organizasyonunuzda konuklarınıza bir kokteyl veya yemek hizmeti vermek isterseniz BİSTKON Organizasyon hizmetinizdedir.Ekipman ve hizmet kısmı bünyemizde olup, kaliteli ürünler ve eşsiz tatlar için güvenilir ve kaliteli catering firmaları ile çalışmaktayız.

Kurumsal Toplantı & Etkinlik Organizasyonları

Şirket içi toplantı,eğlence aktiviteleri, firma kutlamaları, ödül törenleri, protokol karşılamaları, bayi toplantıları, eğitim organizasyonları gibi etkinliklerinizde size; bilgi ve deneyimlerimizle ekonomik,yaratıcı, kaliteli ve hızlı çözümler üretiyor; insan faktörü ve teknoloji ile birleştirerek hizmetinize sunuyoruz.

Proje geliştirmeden konaklamaya, ulaşımdan etkinlik yönetimine,sunucu temininden film prodüksiyonuna, sahne dekorundan ses ve ışıklandırmaya, cateringden eğlence ve aktivitelere kadar, sizin için ve size özel projelerin tüm unsurlarını kusursuz etkinlik yönetimi ile buluşturuyoruz.


İLETİŞİM

İletişim Bilgileri

  • Caferağa Mah. Şifa Sok. No:10 Kadıköy/İSTANBUL
  • Kayhan Mah.Kayhan Cad.Kayhan Bıçakçılar Sitesi No:16 /BURSA
  • 0544 919 16 00
  • info@bistkon.com
Copyright © 2016 Bistkon. All rights reserved.